Filtry
RODZAJ ZAMÓWIENIA
TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
Lista zamówień
Zamawiający
Przedmiot zamówienia
Termin
Tryb udzielenia i rodzaj
Tryb udzielenia
Rodzaj
Data rozpoczęcia
GS
„Dostawa energii elektrycznej dla obiektów gminnych i oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Słomniki na lata 2027-2029”
Gmina SłomnikiGmina Słomniki„Dostawa energii elektrycznej dla obiektów gminnych i oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Słomniki na lata 2027-2029”
unieważniono
Przetarg nieograniczonyDostawa
Przetarg nieograniczony
Dostawa
27 sierpnia 2026, 21:51
w zeszłym miesiącuGK
Dostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie
Gmina KościelecGmina KościelecDostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie
25 września 2026, 10:00
za 3 tygodniePrzetarg nieograniczonyDostawa
Przetarg nieograniczony
Dostawa
25 sierpnia 2026, 04:30
w zeszłym miesiącuGL
Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Limanowa w sezonie 2026/2027
Gmina LimanowaGmina LimanowaZimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Limanowa w sezonie 2026/2027
22 września 2026, 11:00
za 3 tygodniePrzetarg nieograniczonyUsługa
Przetarg nieograniczony
Usługa
14 sierpnia 2026, 04:05
w zeszłym miesiącuGG
IR.ZP.271.25.2026 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym 2026/2027 z podziałem na części
Gmina GrybówGmina GrybówIR.ZP.271.25.2026 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym 2026/2027 z podziałem na części
21 września 2026, 11:00
za 3 tygodniePrzetarg nieograniczonyUsługa
Przetarg nieograniczony
Usługa
24 sierpnia 2026, 11:53
w zeszłym miesiącuGL
„Modernizacja dróg wewnętrznych” (2026/3)
Gmina LimanowaGmina Limanowa„Modernizacja dróg wewnętrznych” (2026/3)
17 września 2026, 11:00
za 2 tygodniePodstawowy z opcją negocjacjiRoboty budowlane
Podstawowy z opcją negocjacji
Roboty budowlane
1 września 2026, 10:51
19 godzin temuGP
Golanka Dolna - droga dojazdowa do gruntów rolnych
Gmina ProchowiceGmina ProchowiceGolanka Dolna - droga dojazdowa do gruntów rolnych
17 września 2026, 10:00
za 2 tygodniePodstawowy bez negocjacjiRoboty budowlane
Podstawowy bez negocjacji
Roboty budowlane
1 września 2026, 14:54
15 godzin temuGP
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 2.100 000 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek
Gmina ProchowiceGmina ProchowiceUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 2.100 000 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek
15 września 2026, 10:00
za 2 tygodniePrzetarg nieograniczonyUsługa
Przetarg nieograniczony
Usługa
13 sierpnia 2026, 08:46
w zeszłym miesiącu